2012 m. kovo 19 d., pirmadienis

Filmiūkštis.

 "Turi keistis ne gėjai,o Lietuva". Gan kategoriškai išrėžė, savo homoseksualumo neslepiantis ir save kino "režisieriumi" vadinantis Romas Zabarauskas.

  Salėje susirinkęs sambūrys žmonių kiekvieną jo frazę palydi audringom ovacijom ir susižavėjimo šūksniais. Aleliuja,draugai!Mes jaučiamės progresyvūs ir madingi, žengiam koją kojon su savo libertarizmo dievukais vakaruose.O gal ir rytuose, nediskriminuokim ;).
 Štai "režisieriaus" kūrinėlis, kurį, sveiko proto, Lietuvos kino kritikai sumalė į miltus, na, bet žinoma jis sužibėjo homolobistinių Holivudo režisierių Gus Van Sant ir  John Cameron Mitchell
akyse, kurie ir patys užsiima panašiais veikalais. Be abejo, homoseksualizmą reikia importuoti į tokią "nepažengusią" ir "homofobinę" šalį kaip Lietuvą.
 Nedėsiu viso video, nes man gaila nekaltų šio blogo skaitytojų akyčių ir ausyčių. O taip pat, šio "kūrinio" platinimas internetu draudžiamas LR įstatymais, cituoju:
  Tačiau toks „Porno melodramos“ platinimas kertasi su 2010-ų metų kovą įsigaliojusia nepilnamečių apsaugos įstatymo pataisa. Pagal naujausią pataisos versiją, nepilnamečiams turėtų būti ribojama informacija, kuria „skatinama kitokia nei Konstitucijoje ir Civiliniame kodekse įtvirtinta santuokos sudarymo bei šeimos kūrimo samprata“. (Citatos pabaiga)
 Tuo tarpu internete filmas bus prieinamas visiems. Bet kaip žinia, pas mus, Temidė užrištom akim, užimtom rankom ir, nenustebčiau, išprievartauta:). Nes niekas nepasipiktino kai filmas buvo pristatomas per "kino pavasarį" kada salėje akivaizdžiai matėsi daug jaunų veidų. Kas garantuoja, kad jie visi buvo pilnamečiai? Kas pasidomės ką "režisierius" turi omenyje bendraudamas,homoseksualistų portale, su nepilnamečiais ir juos skatindamas būti drąsesniais? Pamąstykime piliečiai "homofobai", kaip mus mėgsta vadinti progresyvi publika.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą