2012 m. birželio 10 d., sekmadienis

Kviečiame prisijungti prie Tautininkų sajungos Kauno Pramonės skyriaus!

Tautininkų sąjungos Kauno Pramonės skyrius yra vienas aktyviausių ne tik Kaune, bet ir visos Lietuvos mastu. Aktyviausiai skyriuje veikia jauni žmonės nuo 21 iki 28 metų. Didžioji dalis šių jaunų žmonių yra studentiškas jaunimas, išsilavinimo siekiantis Kauno technologijos universitete, Vytauto Didžiojo universitete, A. Stulginskio universitete bei Kauno kolegijoje. Tai turintys tvirtą savo nuomonę, ryžtingi, pasiruošę įveikti įvairius iššūkius, mąstantys, kūrybingi bei lojalūs Lietuvai žmonės. Nors aktyviausias yra jaunimas, tačiau vertingais patarimas ir savo patirtimi dalinasi vyresnieji skyriaus nariai, pergyvenę sovietų okupacijos metus.
 
 Mūsų skyrius stengiasi paneigti visuomenėje įsitvirtinusius stereotipus apie šiuolaikinį jaunimą: kad jaunimui nerūpi Lietuvos valstybės ateitis, nemato savo ateities šioje valstybėje ir emigruoja svetur, jam rūpi tik pasilinksminimai ir lengvabūdiškas gyvenimo būdas. Savo veikla ir savo gyvenimu mes griauname šiuos stereotipus ir kviečiame jungtis prie mūsų visus, kuriems visa tai irgi nėra svetima. Mes esame tarsi viena didelė šeima, dažnai drauge leidžiame savo laisvalaikį – susirenkame smagiai paplepėti ir pajuokauti, važinėjamės dviračiais. Kiekvieno trečiadienio vakarais rinkdavomės Čili picerijoje ir dalyvaudavome proto mūšiuose, taip ne tik lavindami savo protus, bet ir smagiai praleisdami laiką.

  Mes mylime savo miestą Kauną, stengiamės, kad jame mums bei kitiems miestiečiams būtų gera gyventi, pavyzdžiui, dalyvavome „Darom“ akcijoje ir tvarkėme mūsų pamėgtą Panemunės šilą.


  Mums rūpi tautos istorinė atmintis, todėl dalyvaujame valstybinėse šventėse, eisenose ir įvairiuose minėjimuose, sekame Kaune vykstančius kultūrinius renginius ir pagal galimybes stengiamės sudalyvauti. Gilinamės į mūsų kultūros veikėjų, valstybės kūrėjų, kovotojų dėl Lietuvos laisvės mintis, jų gyvenimą bei stengemės perimti jų gerąją patirtį ir pritaikyti savo veiklose.


  Taigi, Pramonės skyrius laukia jaunų, aktyvių, logiškai mąstančių žmonių, sekančių pasaulio aktualijas, išmanančių naująsias technologijas, kurias būtų galima pritaikyti prasmingai veiklai. Laukiame ir vyresnio amžiaus žmonių, kurie galėtų padėti savo gyvenimiška patirtimi ir išmintingais patarimais. Apskritai, laukiamas kiekvienas, nes kiekvienas žmogus yra didelė vertybė ir tikrai ras savo vietą mūsų skyriuje. Svarbiausias kriterijus – tautiškumas, lojalumas Lietuvos valstybei ir noras dirbti dėl lietuvių tautos gerovės. Tik susivieniję mes galime padaryti žymiai didesnius darbus bei daryti pokyčius visuomenėje.


  Kviečiame prisijungti Facebook grupėje – Tautininkų sąjunga, Kauno Pramonės skyrius:http://www.facebook.com/pages/Tautinink%C5%B3-s%C4%85junga-Kauno-pramon%C4%97s-skyrius/196425177131484 O jeigu norite kažko paklausti ir įsitraukti į mūsų veiklą rašykite adresu:PramonesTautininkai@yahoo.com

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą