2012 m. lapkričio 6 d., antradienis

Liberalnaciai arba ne viskas gražu, kas gražiai skamba

Pašnekėkime apie tokią politinę srovę kaip liberalizmas. Atrodo, kad laisvės vardu pasivadinusios ideologijos atstovai turėtų tokias idėjas ir skleisti arba bent gerbti kitų idėjas ir teises. Anaiptol. Liberalizmo gerbėjai pasižymi cinizmu, arogancija, susireikšminimu, panieka kitaip mąstantiems ir keistoku agresyvumu, o tai visai nedera prie jų skaisčių veidelių ir baltų rankelių.

 Pradėkime nuo šių metų Seimo rinkimų. Liberalai (iškart pasakysiu, jog kalba eina apie Liberalų sąjūdį (E. Masiulio) ir liberalųjį konservatorių sparną) skambiai save įvardino kaip „sveiko proto balsą“, pačiais progresyviausiais, gudriausiais ir kitaip -iausiais. Tokia retorika pritraukė dalį žmonių, ypač jaunimėlį, kurie save tokiais laiko, vienareikšmiškai. Žinoma, neturiu nieko prieš tokį mąstymą arba tokią rinkiminę propagandą, bet tik iki tol, kol neperžengiamos ribos.

 Kitaip balsuojantys ir kitokios ideologijos šalininkai iškart pavirto varguoliais, „pavidoliais“, idiotais, talibais, sovietukais bei runkeliais. Savaime suprantama, manęs tikrai nežavi agurkų barono sėkmė šiuose rinkimuose, bet ar visus 271520 už juos balsavusius žmogeliukus įrašyti prie padugnių, kaip tą bando pateikti liberalūs kariai? O akcijos „neleisk babytei balsuoti“ arba „paprotink“ irgi liberalaus nuomonių pliuralizmo atspindys?

 Gyvas pavyzdys: Spalio 14 dieną mano mergaitė papaišė ant savo facebook‘o sienos, kad balsuoja už ULL koaliciją ir reitinguoja Tautininkų sąjungos kandidatus. Viskas natūralu ir demokratiška. Bet tai labai nepatiko mūsų bendram minimo socialinio tinklapio „draugui“ mielam Juozukui. Asmenybę, kuri nevengdavo mano merginą pamokyti tolerancijos ir demokratijos sąvokų, labai įžeidė toks „radikalus“ jos pasirinkimas. Cituoju, „ Aš supratau, kad esi kažkiek radikalesnė, bet kad tiek... Džyzus“ ir pašalino mus iš draugų. Siaubas. Kažin, jei galėtų mus pašalinti iš gyvenimo, ar nesusigundytų? Skamba kraupiai, bet ne kartą girdėjau iš liberalių žmogeliukų tokius nuogastavimus, jog „Šiandien blokavau penkis (runkelius, varguolius, kedofilus) facebook'e, bet realybėje jie vis tiek egzistuoja“. Apmaudu, ar ne, tolerantiškas drauge?

 Na, bet pamirškime rinkimus ir grįžkime į šių metų pavasarį. Druskininkai. Juose gyvena ir rašo toks Romas Sadauskas - Kvietkevičius. Kad gyvena tai nieko tokio, bet rašo labai keistus dalykus. Nepaisant to, jog bando visai tautai įpiršti kolektyvinę atsakomybę už holokaustą (kas man atrodo kvailoka - kodėl turiu jaustis kaltas už tai, ko nepadariau?), jis čia pat siūlo Hitlerio vertą idėją - Lietuva tik su milijonu gyventojų! Romukas mėgaujasi savo vizija ir jam tiesiog neįdomu, kas su likusiais dviem milijonais lietuvių nutiktų. Juk čia tik lietuviški runkeliai! Stalinui tai patiktų. Toks šiandieninis liberalizmas: nėra žmogaus - nėra problemos.

 Aršiai puolama krikščionybė. Vėlgi tai nudžiugintų „draugą“ Staliną. Kažkaip keista ir įtartina, ar tik nebus Maceina teisus rašydamas, jog liberalizmas ir bolševizmas - kaip du broliai? Aš pats esu ateistas, bet man buvo šlykštu skaityti nuolatinį „važiavimą“ ant tos vargšės ateistų religijos facebook‘o grupėje. Beje, didžioji jų dalis save įvardina kaip liberalių pažiūrų. O jų lyderis ir minties guru, kuris vis pasmerkia mano „radikalias“ pažiūras, patyliukais prisipažino, jog jam pasidaro labai malonu, kai sužino apie sudegusią bažnyčią.

 Žinoma, kai R. Castellucci atvažiavo į Vilnių apmėtyti Kristaus veidą ir pavaidinti meną, tai liberalus jaunimas buvo ekstazėje. Tik juos labai piktino neišprusę fanatikai ir „talibai“, kurie nieko nesupranta. Tuo piktinosi visas „elitas“, nuo iš seno komunistinio driežo kiaušinio išsiritusios Nidos „gender“ Vasiliauskaitės iki pervertinusio save susireikšminusio liberastėlio. Ir nė vienas, nė vienas(!) liberaliu save tituluojantis žmogus nepasakė, kad ir katalikai turi teisę ginti savo religiją bei tikėtis bent minimalios pagarbos.

 Aišku, liberalizmas ne vien tik puola, jis netgi ir gina. Liberalieji gina homoseksualus, jų teises į santuoką ir įsivaikinimą. Gina imigrantus iš trečiųjų šalių (bet įtariu, kad nenorėtų jų kvartaluose gyventi, nes nemačiau prie taboro besikuriančių liberaliųjų komūnų), nemato nieko blogo, jei darželyje berniukus rengtų suknelėmis (šį rudenį ta programa startavo Vilniaus darželiuose), kad vaikas galėtų turėti keturis tėvus (Olandijos atvejis). Pageidauja, kad greičiau legalizuotų marichuaną ir nemato bėdos, kad tauta prasigeria. Nes jie pirmiausiai Europiečiai. Tauta, tikėjimas ir šeima jiems atrodo kažkoks primestas, prievartinis konstruktas, kuris tik trukdo linksmai gyventi.

 Neprimena po 1917 metų spalio perversmo Rusijoje sklandančių idėjų? Ką Lietuvai davė liberalizmas? Iš buvusių 2386 bendro lavinimo mokyklų liko 1309, niekaip nemažėja emigracijos mąstai, didėja socialinis atotrūkis... Mielieji, aš to niekaip kitaip nepavadinsiu kaip tik lietuvių tautos genocidu ir liberalizmo kaip komunizmo ir nacizmo šiuolaikine inkarnacija.

 Dieve, saugok Lietuvą nuo karo, maro, bado ir liberalizmo.

 Mielai lauksiu kontrargumentų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą