2015 m. liepos 1 d., trečiadienis

Italijoje „Berkutas“ - prieš italų patriotus

Publikuota Kaunotautininkas.lt
Tomas Skorupskis
2013 m. gruodžio 21 d. 20:20

Turbūt visi stebėjote kaip Ukrainoje specialiosios pajėgos - Berkut naujojo neadekvačią prievartą prieš protestuojančius piliečius. Tai sukėlė daugybę pareiškimų, o dabar Maidano aikštėje vyksta masiniai protestai.
 
Italijos nacionalistai, protestuodami prieš ES tapimą federaciją, surengė teatralizuotą protesto akciją, kurią ketino pakeisti Europos Sąjungos vėliavą į Italijos tautinę vėliavą ES atstovybėje Romoje. Tam panaudotos priemonės buvo švelnios - lengvas chuliganizmas, kas yra niekniekis, palyginus su iš Italijos atimtu nacionaliniu suverenitetu. Policijos reakcija - kaip niekada žiauri. Taikūs protestuotojai talžomi bananais, tačiau išlieka savo gretose nepaisant galvos sumušimų, demonstruodami savo siekių tyrumą ir valios pergalę prieš niekšų smurtą.
 
Pabandykime paspėlioti, kokia bus reakcija į tai Lietuvoje? Žinant, jog šis įvykis įvyko  prieš savaitę - greičiausiai jokios. Mass medija labiau linkusi aptarinėti kokias kelnes užsidėjo homoseksualistas popso atlikėjas.
 
Nėra ir politikų reakcijų, kuri buvo gausi ypač iš liberalų ir neokonų Ukrainos atveju. O juk žmonės lygiai taip pat sumušti. Jų nėra todėl, kad neokonams yra nusispjauti žmogus, jie žiūri į tai, ar tai atitinka jų geopolitinius interesus, ar ne. Todėl lygiai kaip jiems nusispjauti į sumuštus protestuotojus Italijoje, lygiai taip pat jiems nusispjauti ir į ukrainiečius, tačiau jų atžvilgiu jie elgiasi dar bjauriau - išnaudoja smurtą ir patirtą šoką savo žydrosios imperijos plėtrai.
 
Reiškiu solidarumą su italų patriotais, kurie renkasi laisvę ir laisvos Italijos viziją, o ne ES supervalstybę - tautų gulagą. Už jūsų ir mūsų laisvę, už naują tautų Europą!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą